Користувачів: 0

Головна » 2013 » Травень » 27 » 2 етап дитячого Кубка області - 2013!
9:50 AM
2 етап дитячого Кубка області - 2013!
25-26 травня 2013 року в Здолбунові відбувся 2 етап Кубка Рівненської області з шахів 2013 року серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодших, який пройшов за швейцарською системою в 9 турів. В дитячому турнірі змагалися 27 шахістів з Березнівського, Здолбунівського районів та міста Рівне. З результатом 8 очок з 9 можливих переможцем змагання стала представниця міста Рівне – Туленіна Ілона, 2 місце – Білан Віктор (м. Рівне), 3 місце – Туленіна Каріна (м. Рівне). Перша трійка кращих нагороджена цінними призами. Перша вісімка юних шахістів Рівненщини отримала бали в загальний залік дитячого Кубка області. Змагання відбулися за організаційних зусиль Рівненської обласної федерації шахів (Президент – Володимир Ковальчук) та відділу з питань фізичної культури і спорту Рівненської ОДА (куратор – Мурін Володимир).

В турнірі основна боротьба за призові місяця розгорнулася між лідерами кубкових змагань Біланом Віктором, Туленіною Ілоною та Туленіною Каріною. Їхня перевага над іншими стала очевидною після 6 туру. Ключова партія у визначенні кращого відбулася в 7 турі між Віктором та Ілоною, в якій переможцем стала остання. Інші партії між трьома лідерами закінчилися внічию. До 8 туру здавалося, що дівчата-сестрички займуть дві перші сходинки турнірної таблиці. Проте в передостанньому турі несподівано до лідерів долучається Кальчук Віталій, обіграючи Каріну. В підсумку ці двоє наберуть однакову кількість очок, однак за додатковими показниками юна шахістка розташується в турнірній таблиці вище.

Черговий дитячий турнір пройшов в гостинній Здолбунівській гімназії № 2, в якій віднедавна запрацював шаховий гурток. До обласних шахових баталій долучилися юні здолбунівські шахісти. Діти отримали багато позитивних емоцій від керування шаховим військом. Крім того, всі були щасливі ... в зв’язку з закінченням навчального року. Наступає літня пора відпочинку. Тому, основна боротьба в дитячих кубкових баталіях відбуватиметься вже восени. Проте слідкуйте за оголошеннями на сайті, і можливо, в програмі одного з чотирьох літніх етапів Кубка області – 2013 (Млинів, Володимирець, Березне та Клесів) також будуть заплановані дитячі шахові змагання!